יש גם תקופות כאלה אבל אנחנו נעבור אותן

חברות וארגונים רבים בעולם, מתמודדים בימים אלו עם השפעתו של וירוס הקורונה. מצב המשפיע על התנהלות החברה בשוטף ומוביל לאתגר משמעותי בניהול כוח אדם והמשימות באותם הארגונים.

חברת MFU, מציעה מספר פתרונות שיסייעו לכם, לשמור על רצף עבודה שוטף גם בתקופה מורכבת זו. במסגרת כך, פיתחנו עבורכם מספר פתרונות במטרה להתגבר יחדיו, כתף אל כתף, על האתגרים הצפויים לנו בתקופה זו:

מהדורת חדשות

הכשרות דיגיטליות

הדרכות וידאו

פודקאסט מקצועי

מיני-סייט

הכשרה לעמידה
מול קהל ומצלמה

סדנת התמודדות
עם תקשורת

לרשותנו עומד אולפן החדשות המתקדם והחדשני בישראל, המאפשר לנו למתג אותו על פי השפה העיצובית של הארגון, ובהתאם למסרים אותם נרצה להעביר. באולפן החדשות ניתן להקליט תכנית וידיאו מבזק, שיחה או ראיונות עם עובדים מהבית , פאנלים מקצועיים ועוד.

כל אלו, על פי האורך שנבחר עם מבזקים ופינות תוכן, בהן יופיע לדוגמה מנכ”ל החברה, שידבר אל העובדים עם מסר לקראת התקופה המאתגרת, שיחה עם עובד שחזר מבידוד, לקיים ראיונות עם גורמים בארגון (מנהלת משא”ן שתסביר על דרכי ההתמודדות, סמנכ”ל תפעול שיסביר כיצד ממשיכים לשמור על רצף תפקודי וראש צוות פרודקט שייתן את העדכונים החשובים ביותר ועוד).

מהדורת החדשות תערך בהתאם לשפה המיתוגית ולנרטיב שיקבע ביחד איתכם, ויופץ לעובדים במגוון פלטפורמות. כמו כן, ניתן להקליט הדרכות, הרצאות והכשרות לעובדי החברה ולהנגיש להם את הלימוד והעשרה של התכנים בערוצים דיגיטליים פנימיים – זאת, על מנת להמשיך לשמור על פעילות שוטפת ככל שניתן.

עולם הפודקאסטים צבר תאוצה בשנים האחרונות בעולם בכלל ובישראל בפרט, ומהווה ערוץ התקשרות על נושאים מקצועיים עבור קהלים רבים. באמצעות טכנולוגיות מתקדמות וניידות, נוכל להקליט תוכניות פודקאסט שיכללו מרואיינים מתוך החברה, ואף מחוצה לה (לדוגמה: ראיון עם גורם ממשרד הבריאות).

את הפודקאסט נערוך עם פתיח, מעברונים וסגיר מותאמים בדיוק אליכם, ונוכל להפיץ בקבוצות סגורות, או ברחבי הרשת לציבור הרחב. כל פרק יכול לעסוק בנושאים ספציפיים ולמקד את המסרים לעובדים: פרק שיעסוק בעדכונים מקצועיים בתחום העיסוק של הארגון, פרק שיעסוק בהתמודדות עבודה מהבית (גורם מקצועי שיסביר) וכד’.

ביכולתנו להקים אתרים, דפי נחיתה ומיני-סייטים בעיצוב מותאם ובטווח הזמנים הקצר ביותר. האתר יכול לסייע בניהול כוח האדם באמצעות טפסי רישום וטבלאות על פי תחומים, פורטל פורומים לשיתוף מקצועי בין העובדים בארגון וחדשות מתעדכנות על מוצרים שהחברה מפתחת, הנחיות משרד הבריאות ומאמרים מקצועיים.

אנחנו נעצב עבורכם אתר מותאם לשפה המיתוגית שלכם, ועל פי האפיון שנגדיר ביחד, במטרה לייצר ערוץ התקשרות ישיר עם העובדים, לניהול המשימות, כוח האדם והעדכונים המקצועיים. האתר יהיה נגיש ומותאם לדסקטופ ולמובייל, ויאובטח מפני תקיפות ופריצות, בהתאם לנהלים המחמירים ביותר. ניתן לייצר אתר עם קוד כניסה, כך שרק העובדים שלכם יוכלו לצפות בתוכן, או לחילופין פתוח לציבור הרחב.

הסדנה אשר מיועדת לאנשים שמרבים להרצות בפני קהל ו/או להתראיין בכלי התקשורת השונים, מקנה למשתתפים כלים פרקטיים להופעה בפני קהל, העברת מסרים ממוקדת, שימוש נכון בעזרים ו”לכידת” קשב.

הסדנה נפתחת בחלק תיאורטי הכולל דוגמאות להמחשה ולאחר מכן עוברים המשתתפים תרגול מעשי המותאם אישית לכל משתתף בהתאם לרקע האישי ולתפקידו המקצועי. הסדנאות יכולות להתקיים בהרכב קבוצתי של מספר משתתפים או אחד על אחד.

בחלק הראשון של הסדנה לומדים המשתתפים כיצד נכון להתנהג בסביבה רוויות תקשורת לרבות כללי עשה ואל תעשה. חלקה השני של הסדנה מוקדש לאלמנטים ההופכים סיפור לאייטם תקשורתי וכיצד מזהים אותו. הסדנה מיועדת למשתתפים שאינם מעולם הדוברות מתוך רצון לרתום ולהפוך אותם לשגרירים מכווני תקשורת בחברה/בארגון.